BONJOUR

Welkom op onze vernieuwde site

Met deze website zijn Côte & Provence en Kijk, Zuid-Frankrijk! samengevoegd. We werken nog aan het overzetten van informatie en het toevoegen van functies. Begin oktober is alles afgerond en inspireren we je nog uitgebreider over Zuid-Frankrijk. Nog even geduld!

Team Côte & Provence

Agenda

AGENDA: 9-11 augustus Les Plages Electroniques in Cannes

Sinds 2006 een van de grootste beach party’s van Europa waar festivalgangers uit heel de wereld op afkomen. Zo’n 3 dagen feest, 4 podia, meer dan 50 artiesten en 40.000 m2 aan ‘dansvloer’ op de stranden langs de Croisette en op het dak van het Palais des Festivals, bekend van het filmfestival, in Cannes (Alpes-Maritimes). Met op zondag een daverende after party tot 5 uur in de ochtend op de Rotonde du Palais des Festivals. Er worden zo’n 40.000 bezoekers verwacht. Meer info: https://www.plages-electroniques.com

Meer inspiratie?

Dan hebben we een suggestie! Lees Côte & Provence magazine 4x per jaar met een eigen abonnement en ontvang een prachtig Frankrijkboek, of koop de actuele editie die nu in de winkel ligt.