Je houdt het niet droog … The Mud Day komt eraan!

Hou je vast, want het wordt een wilde rit! Op zaterdag 3 mei 2025 keert The Mud Day terug naar Lac de Peyrolles-en-Provence (Bouches-du-Rhône). Klaar om je comfort in te ruilen voor een enorme dosis modder, plezier en zelfoverwinning? Tussen modderbergen, gekke obstakels, kruipen onder prikkeldraad, klimmen over XXL-schermen en zelfs een duik in ijskoud water, is The Mud Day veel meer dan een race: het is een uitdaging, een avontuur en vooral een onvergetelijke ervaring om te delen, solo of met je Mud Team. Of je nu uit bent op prestaties of gewoon plezier wilt beleven met je vrienden, er is een plekje voor jou aan de startlijn.
Er zijn twee parcours: een van 12 km met 18 obstakels voor de ambitieuze strijder en een van 7 km met 12 obstakels voor de modderliefhebber die minder fan is van lange afstanden. En voor onze mini-strijders (6 jaar en ouder) wacht Mud Kids met een 100% leuk en aangepast parcours.
Dit evenement wordt mede georganiseerd door de krant La Provence. Met de code LAPROVENCE20 krijg je bij inschrijving een korting van 20%.