AGENDA: 28 december – 5 januari Le Salon des Antiquaires in Fayence

De niet te missen antiekbeurs/brocante in Le Grand Jardin in Fayence (Var). In de fraaie oude bastide wemelt het weer van het kwaliteitsantiek, in de weelderige tuin eromheen kunnen liefhebbers van brocante naar hartenlust rondsnuffelen. Zo’n 60 antiquaires uit hee Frankrijk zijn vertegenwoordigd. Bovendien valt er ook een aantal prachtige ‘véhicules de collection’ te bewonderen. Dagelijks van 10-18 uur, restauratiemogelijkheden ter plaatse, toegang € 6.

Deel deze post

Ontdek

Verder lezen

Remote aan de Côte

Remote werken, oftewel: op afstand werken, is de afgelopen jaren in rap tempo populair geworden – helemaal sinds de pandemie. Het is dubbel en dwars gebleken dat je met verschillende

Verder lezen
Albert Marquet, Porquerolles, la jetée, 1939

Dromen van de Méditerranée

In het Singer Laren Museum t/m 7 januari Goed nieuws voor liefhebbers van schilderkunst én Zuid-Frankrijk die weer even alleen kunnen dromen van een volgende trip naar de Middellandse Zee:

Verder lezen
Ontdek

Onze partners