AGENDA: 3 november Fête de l’Andouillette in Callian

De 6e editie van dit feest ter ere van de andouillette (een worst gemaakt van de ingewanden van varkens) die je heerlijk of waarvan je gruwt, met name de lucht is voor veel mensen niet te harden. Maar de liefhebbers bouwen er een heel feest omheen. Zoals a.s. zondag in Callian (Var), met om 10.30 uur een optocht met fanfare door het dorp, om 11.30 een gratis aperitiefje in het Parc Goerg
(1, chemin Edouard Goerg) waar een marché met streekproducten staat opgesteld en de hele dag door een giga-barbecue brandt met daarop vanzelfsprekend volop andouillettes, al kun je ook andere worst, frites en charcuterie krijgen. Om 18.30 is er een mis in de Eglise de Callian.
Meer informatie: https://www.facebook.com/Comité-des-fêtes-de-Callian-2288661947810696/

Deel deze post

Ontdek

Verder lezen

Grasse Perfume week

Perfume week Grasse

Grasse Perfume Week Ontdek van 3 juli t/m 5 juli alle geheimen en kennis van het parfum ambacht. Dan vindt de eerste editie van de Grasse Perfume Week namelijk plaats.

Verder lezen

Grasse

Grasse, niet voor niets de zelfbenoemde wereldhoofdstad van de parfum. Al eeuwenlang ademt alles in deze stad geur en parfum. Geur en in eerste instantie zelfs stank. In de middeleeuwen

Verder lezen
Ontdek

Onze partners