Miss. Tic Avignon

Miss. Tic – À la vie, à l’amor – Palais des Papes Avignon

Nog t/m 5 januari zijn maar liefst vierhonderd van de veelzijdige Street Art kunstenares Miss. Tic te bewonderen in Palais des Papes.

Kunstenares Miss. Tic was een ware pionier in Street Art, beeldend kunstenares en poëet. In 1985 was haar werk voor het eerst zichtbaar in de straten van Parijs. Met haar herkenbare graffiti en schilderkunst van vrouwen, gecombineerd met poëtische zinnen sprak zij zich uit. Na haar overlijden in 2022 is ‘À la vie, à l’amor’ de eerste grote expositie over haar levenswerk. Tickets via: palais.avignon-tourisme.com

Deel deze post

Ontdek

Verder lezen

Grasse Perfume week

Perfume week Grasse

Grasse Perfume Week Ontdek van 3 juli t/m 5 juli alle geheimen en kennis van het parfum ambacht. Dan vindt de eerste editie van de Grasse Perfume Week namelijk plaats.

Verder lezen
Ontdek

Onze partners